Burghiu beton Hikoki SDS-P D6X210/150mm, prindere SDS
19,27lei
Burghiu beton Hikoki SDS-P D6X210/150mm, prindere SDS -Hikoki – Burghiul Hikoki SDS-P D6X210/150 mm are ca scop perforarea in piatra, tigla, marmura, beton, zidarie, beton armat si materiale de constructii. Burghiul este compus din spirale transportatoare avand canale largi si o viteza mare de gaurire. Datorita nivelului redus de vibratii, burghiul are o durata lunga de viata. Gaurirea se realizeaza fara efort, fara blocari in material sau explozii de praf. Burghiul are diametrul de 6 mm, lungimea totala de 210 mm, iar lungimea de lucru de 150 mm si este pr
Cumpara acum
Description
Burghiul Hikoki SDS-P D6X210/150 mm are ca scop perforarea in piatra, tigla, marmura, beton, zidarie, beton armat si materiale de constructii. Burghiul este compus din spirale transportatoare avand canale largi si o viteza mare de gaurire. Datorita nivelului redus de vibratii, burghiul are o durata lunga de viata. Gaurirea se realizeaza fara efort, fara blocari in material sau explozii de praf. Burghiul are diametrul de 6 mm, lungimea totala de 210 mm, iar lungimea de lucru de 150 mm si este pr