Burghiu beton Hikoki SDS-PX4 8X160/100mm, prindere SDS
P.R.P.: Original price was: 30,48lei.Current price is: 24,59lei.
Burghiu beton Hikoki SDS-PX4 8X160/100mm, prindere SDS -Hikoki – Burghiul Hikoki SDS- PX4 8X160/100 mm are ca scop perforarea in piatra, tigla, marmura, beton, zidarie, beton armat si materiale de constructii. Burghiul este compus din spirale transportatoare avand canale largi si o viteza mare de gaurire. Datorita nivelului redus de vibratii, burghiul are o durata mai lunga de viata. Gaurirea se realizeaza fara efort, fara blocari in material sau explozii de praf. Burghiul are diametrul de 8 mm, lungimea totala de 160 mm, iar lungimea de lucru de 100 mm si e
Cumpara acum
Description
Burghiul Hikoki SDS- PX4 8X160/100 mm are ca scop perforarea in piatra, tigla, marmura, beton, zidarie, beton armat si materiale de constructii. Burghiul este compus din spirale transportatoare avand canale largi si o viteza mare de gaurire. Datorita nivelului redus de vibratii, burghiul are o durata mai lunga de viata. Gaurirea se realizeaza fara efort, fara blocari in material sau explozii de praf. Burghiul are diametrul de 8 mm, lungimea totala de 160 mm, iar lungimea de lucru de 100 mm si e