Camera supraveghere Dome ColorVu HikVsion DS-2CE72KF3T-PIRXO-2.8MM, 3K, 2.8 mm, lumina calda 20 m, PIR, sirena, stroboscop, difuzor incorporat
P.R.P.: Original price was: 1.156,34lei.Current price is: 453,27lei.
Cumpara acum
SKU: Camera supraveghere Dome ColorVu HikVsion DS-2CE72KF3T-PIRXO-2.8MM, 3K, 2.8 mm, lumina calda 20 m, PIR, sirena, stroboscop, difuzor incorporat Category: Tags: , , , , , , , , ,
Description
Camera de supraveghere interior Dome ColorVu HikVision DS-2CE72KF3T-PIRXO-2.8MM este echipata cu o serie de caracteristici avansate pentru a asigura o monitorizare eficienta. Cu o rezolutie de 3K (2960×1665 pixeli) si o sensibilitate de 0.0003Lux @ (F1.0, AGC ON), aceasta camera este capabila sa ofere imagini clare si detaliate, chiar si in conditii de iluminare scazuta sau in intuneric total, datorita luminii calde cu o raza de actiune de 20 de metri. Functiile speciale precum WDR (≥130 dB), BLC, HLC, si reducerea digitala a zgomotului (3D DNR/2D DNR) contribuie la imbunatatirea calitatii imaginii. De asemenea, aceasta camera este echipata cu un senzor PIR pentru detectarea miscarii si are functii suplimentare precum sirena, stroboscop si un difuzor incorporat. Are o lentila fixa de 2.8 mm si un unghi de vizualizare generos de 109° orizontal, 58° vertical si 129° diagonal oferind o acoperire extinsa a spatiului monitorizat. Alimentatia se face la 12 VDC ± 25%, cu un consum de energie de 7.7 W, si un grad de protectie IP67. Majoritatea camerelor de supraveghere nu contin alimentator / sursa de alimentare. Acestea se achizitioneaza separat! Te rugam sa verifici aceste aspecte cu operatorii nostri!