Camera supraveghere exterior Hikvision Mini Bullet ColorVu DS-2CE12DF0T-LFS(2.8MM), 2 MP, IR/lumina alba 40 m, microfon
P.R.P.: Original price was: 456,60lei.Current price is: 176,01lei.
Cumpara acum
SKU: Camera supraveghere exterior Hikvision Mini Bullet ColorVu DS-2CE12DF0T-LFS(2.8MM), 2 MP, IR/lumina alba 40 m, microfon Category: Tags: , , , , ,
Description
DS-2CE12DF0T-LFS(2.8MM) este o camera de supraveghere Mini Bullet ColorVu de la Hikvision, echipata cu un senzor 2 MP CMOS care ofera o rezolutie video de 2 MP (1920 x 1080 pixeli). Lentila fixa de 2.8 mm face posibil un unghi vizual de 105° orizontal, 56° vertical, 126° diagonal pentru monitorizarea si supravegherea obiectivelor, iar indicatorul IR acopera o distanta de pana la 40 m. Cu tehnologia avansata Wide Dynamic Range (WDR), camera Hikvision ofera detalii clare intr-un mediu in care contrastul luminozitatii este puternic. Se pot obtine inregistrari clare chiar si in zonele luminoase sau intunecate. Printre functiile speciale ale camerei se enumara Day&Night ICR, AGC, WB, BLC, HLC. BLC (Back Light Compensation) ajuta la vizualizarea detaliilor obiectelor intunecate, iar in acelasi timp poate filtra obiectele foarte luminoase. HLC (Highlight Compensation) este o functie creata din necesitatea de a reduce intensitatea luminiilor orbitoare la care o camera poate fi supusa (faruri, reflectoare etc). Are grad mare de protectie impotriva intemperiilor IP67, fiind conceputa pentru utilizare atat in interior, cat si in exterior, avand o carcasa din metal si plastic. Se alimenteaza la 12 VDC, iar temperatura de functionare porneste de la -40° Celsius si ajunge pana la +60° Celsius. Majoritatea camerelor de supraveghere nu contin alimentator / sursa de alimentare. Acestea se achizitioneaza separat!