Fierastraul circular de mana Crown CT15187-165 profesional face parte din linia premium, destinata uneltelor si sculelor profesionale. Este dotat cu un motor electric ce dezvolta o putere de 1200W, discul de taiere cu diametrul exterior de 160/165 mm, diametrul alezajului de 20 mm, iar grosimea panzei este de 2 mm. Toate acestea asigura un echilibru perfect intre puterea, greutatea si dimensiunea fierastraului. Este destinat pentru a face diverse reparatii, modificari si ajustari ale placilor d
Producator: Crown
Categorie: Fierastrau circular
Cauti Fierastrau circular de mana Crown CT15187-165 profesional, 5500 rpm, putere 1200W, diametru disc 165mm,? Gasesti cele mai bune oferte pe vBank.ro.