Fierastrau sabie Hikoki CR18DBW2Z , 18 V, 3000 rpm
P.R.P.: Original price was: 1.471,99lei.Current price is: 866,00lei.
Fierastrau sabie Hikoki CR18DBW2Z , 18 V, 3000 rpm -Hikoki – Fierastraul sabie Hikoki functioneaza cu acumulator Li-Ion de 18 V. Se comercializeaza impreuna cu lama pentru lemn, cheie imbus si cutie de carton. Specificatii tehnice: Clasa utilizare: profesional Tip acumulator: Li-Ion Tensiunea acumulator : 18 V Turatie in gol: 0-3000 rpm Lungimea cursei: 29 mm Lungime totala: 458 mm Greutate:3.7 kg Avantaje: Vibratii reduse datorita mecanismului de echilibrare cu contragreutate Mod de taiere cu orbitare pentru o taiere rapida in lemn Iluminarea suprafetei
Cumpara acum
Description
Fierastraul sabie Hikoki functioneaza cu acumulator Li-Ion de 18 V. Se comercializeaza impreuna cu lama pentru lemn, cheie imbus si cutie de carton. Specificatii tehnice: Clasa utilizare: profesional Tip acumulator: Li-Ion Tensiunea acumulator : 18 V Turatie in gol: 0-3000 rpm Lungimea cursei: 29 mm Lungime totala: 458 mm Greutate:3.7 kg Avantaje: Vibratii reduse datorita mecanismului de echilibrare cu contragreutate Mod de taiere cu orbitare pentru o taiere rapida in lemn Iluminarea suprafetei
Producator: Hikoki
Categorie: Fierastrau sabie
Cauti Fierastrau sabie Hikoki CR18DBW2Z , 18 V, 3000 rpm? Gasesti cele mai bune oferte pe vBank.ro.