Fierestrau electric sabie Raider RDP-SRS20 Solo, lama 22 mm, functie pendulare, 1,33 kg
293,00lei
Fierestrau electric sabie Raider RDP-SRS20 Solo, lama 22 mm, functie pendulare, 1,33 kg -Raider – Fieraestraul tip sabie Raider RDP-SRS20 Solo este o unealta electrica profesionala care permite debitarea rapida si precisa a placilor din lemn, PAL, MDF, aluminiu si otel. Capacitatea de taiere in lemn este de 100 mm, in aluminiu de 20 mm, iar in otel de 6 mm. Dispune de functia de schimbare rapida a lamei, pentru a trece usor de la un tip de material la altul. Are functie de pendulare cu ghidaj paralel, ce iti asigura o taiere precisa, utila mai ales in cazul placilor groase. *Acumulatorul si
Cumpara acum
Description
Fieraestraul tip sabie Raider RDP-SRS20 Solo este o unealta electrica profesionala care permite debitarea rapida si precisa a placilor din lemn, PAL, MDF, aluminiu si otel. Capacitatea de taiere in lemn este de 100 mm, in aluminiu de 20 mm, iar in otel de 6 mm. Dispune de functia de schimbare rapida a lamei, pentru a trece usor de la un tip de material la altul. Are functie de pendulare cu ghidaj paralel, ce iti asigura o taiere precisa, utila mai ales in cazul placilor groase. *Acumulatorul si
Producator: Raider
Categorie: Fierastrau sabie
Cauti Fierestrau electric sabie Raider RDP-SRS20 Solo, lama 22 mm, functie pendulare, 1,33 kg? Gasesti cele mai bune oferte pe vBank.ro.