Masina de insurubat Ryobi R12DD-LL13S, 2 acumulatori, 1300 mAh, 1500 rpm
P.R.P.: Original price was: 985,12lei.Current price is: 570,40lei.
Masina de insurubat Ryobi R12DD-LL13S, 2 acumulatori, 1300 mAh, 1500 rpm -Ryobi – Surubelnita Ryobi R12DD-LL13S functioneaza cu acumulator Li-Ion 12 V, 1,3Ah. Este echipata cu LED-uri pentru luminarea locului de munca si cuindicator de baterie. Unealta electrica are 22 faze de cuplu, care permit o utilizare rapida si eficienta. Viteza de rotatie este de 1500 rpm. Rotatiile la treapta 1 sunt de: 0-400 obr/min. Rotatiile la treapta a 2 sunt cuprinde intre: 0-1500 obr/min. Capacitatea de gaurire este: gaurire maxima in lemn: 25 mm gaurire maxima in metal: 10 mm Avantajele produ
Cumpara acum
Description
Surubelnita Ryobi R12DD-LL13S functioneaza cu acumulator Li-Ion 12 V, 1,3Ah. Este echipata cu LED-uri pentru luminarea locului de munca si cuindicator de baterie. Unealta electrica are 22 faze de cuplu, care permit o utilizare rapida si eficienta. Viteza de rotatie este de 1500 rpm. Rotatiile la treapta 1 sunt de: 0-400 obr/min. Rotatiile la treapta a 2 sunt cuprinde intre: 0-1500 obr/min. Capacitatea de gaurire este: gaurire maxima in lemn: 25 mm gaurire maxima in metal: 10 mm Avantajele produ