Masina de insurubat RID1801M de la Ryobi este o masina de insurubat cu impact cu acumulator de mare putere, perfecta pentru insurubarea si desurubarea suruburilor de dimensiuni mari. Motorul dezvolta un cuplu de 220 Nm, fiind astfel ideala pentru insurubarea cu usurinta a suruburilor lungi si a piulitelor. Alte plusuri ale produsului sunt schimbarea fara cheie a bitilor in mandrina de 6.35 mm (1/4”) cu prindere hex, 3 becuri LED ce ilumineaza spatiul de lucru, asigurand astfel vizibilitate a ca
Producator: Ryobi
Categorie: Masina de insurubat
Cauti Masina de insurubat Ryobi RID1801M, acumulator 18 V, 3200 rpm? Gasesti cele mai bune oferte pe vBank.ro.