Statie mobila incarcare masini electrice EV-MAG T2NMC32/3, 22 kW, 32A, type 2 la doar 2627.54 lei!
EV-MAG T2NMC32/3 este statie mobila cu putere electrica de 22 kW si curent de incarcare selectabil in functie de retea 32/24/20/16/13/8/6A/faza trifazat, compatibil cu masinile electrice prevazute cu mufa type 2. Cu ajutorul ecranului de afisare se poate monitoriza consumul, seta timpul de functionare si programa timpul de incarcare. Are mufa CEE Red de 380V, 32A si include geanta de transport.