Suport Perete Edbak VWPOP65-L, 42inch- 65inch, 60kg (Negru)
2.140,99lei
Cumpara acum
Description
Suport Perete Edbak VWPOP65-L, 42inch- 65inch, 60kg (Negru) la doar 2140.99 lei!
Compatibilitate : 42inch – 64inch,Greutate maxima suportata (kg) : 60,Culoare : Negru,Compatibilitate VESA : VESA 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 600 x 400, 600 x 200,Greutate (kg) : 10