Suport Perete Gembird WM-55ST-03, 32inch – 55inch, 35 Kg (Negru)
P.R.P.: Original price was: 287,18lei.Current price is: 100,99lei.
Cumpara acum
Description
Suport Perete Gembird WM-55ST-03, 32inch – 55inch, 35 Kg (Negru) la doar 100.99 lei!
Compatibilitate : 32inch – 55inch,Greutate maxima suportata (kg) : 35,Culoare : Negru,Compatibilitate VESA : 75 x 75, 100 x 100 mm, 100 x 150, 100 x 200, 150 x 100, 150 x 150, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 mm