Suport Perete Gembird WM-80ST-05, 37inch – 80inch, 50 Kg (Negru)
P.R.P.: Original price was: 312,36lei.Current price is: 206,99lei.
Cumpara acum
Description
Suport Perete Gembird WM-80ST-05, 37inch – 80inch, 50 Kg (Negru) la doar 206.99 lei!
Compatibilitate : 37inch – 80inch,Greutate maxima suportata (kg) : 50,Culoare : Negru,Compatibilitate VESA : 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm,Greutate (kg) : 4.6