Suport Perete Neomounts WL40-550BL16, 40inch-65inch, 40 kg (Negru)
P.R.P.: Original price was: 938,63lei.Current price is: 424,99lei.
Cumpara acum
Description
Suport Perete Neomounts WL40-550BL16, 40inch-65inch, 40 kg (Negru) la doar 424.99 lei!
Compatibilitate : 40inch- 65inch,Dimensiuni (mm) : 436 x 660 x 53,Greutate maxima suportata (kg) : 40,Culoare : Negru,Compatibilitate VESA : 100×100, 100×150, 100×200, 120×120, 200×100, 200×200, 200×300, 200×400, 300×200, 300×300, 400×200, 400×300, 400×400, 440×400, 600×200, 600×300, 600×400 mm,Greutate (kg) : 3