Sursa de alimentare in comutatie SMPS-220V-5V-20A, 5 V, 20 A la doar 69.0 lei!
SMPS-220V-5V-20A este o sursa de alimentare SMPS (Switched Mode Power Supplies) industriala in comutatie. Curentul de iesire este 20 A iar tensiunea de iesire este 5 V. Tensiune ajustabila cu ajutorul potentiometrului, intre 4.5V~5V.