Sursa de alimentare MeanWell LRS-150-12, iesire 12 V, 150 W, 12.5A
104,48lei
Cumpara acum
SKU: Sursa de alimentare MeanWell LRS-150-12, iesire 12 V, 150 W, 12.5A Category: Tags: , , , , ,
Description
Sursa de alimentare MeanWell LRS-150-12, iesire 12 V, 150 W, 12.5A la doar 104.48 lei!
MeanWell LRS-150-12 este o sursa de alimentare cu tensiune de iesire de 12 V si curent de iesire de 12.5 A. Are puterea de 150 W si tensiunea de intrare de 85 ~ 132VAC / 170 ~ 264VAC (comutare), 240 ~ 370VDC(la 230VAC). Dispune de protectie la scurtcircuit, supratensiune, supraincarcare si supraincalzire.