Sursa de alimentare pe sina DIN MeanWell EDR-120-12, 12 V, 120 W, 10 A
P.R.P.: Original price was: 165,19lei.Current price is: 150,00lei.
Cumpara acum
SKU: Sursa de alimentare pe sina DIN MeanWell EDR-120-12, 12 V, 120 W, 10 A Category: Tags: , , , , ,
Description
Sursa de alimentare pe sina DIN MeanWell EDR-120-12, 12 V, 120 W, 10 A la doar 150.0 lei!
EDR-120-12 este o sursa de alimentare cu o singura iesire de la MeanWell, potrivita pentru aplicatii in sisteme de control industrial, echipamente de fabricare a semiconductoarelor, automatizarea fabricii si aparate electro-mecanice. Aceasta are o tensiune DC de 12 V, curent nominal de 10 A, putere nominala de 120 W si un domeniu de tensiune de 90 – 264 VAC, 127 – 370 VDC. Dispune de protectie la suprasarcina, supratensiune, supraincalzire si scurtcircuit. Functioneaza la temperaturi cuprinse intre -20°C si +60°C, avand racirea prin convectie de aer liber.