Sursa in comutatie cu back-up Inim BPS12160G, 13.8 V, 5 A, 160 W
1.052,14lei
Cumpara acum
SKU: Sursa in comutatie cu back-up Inim BPS12160G, 13.8 V, 5 A, 160 W Category: Tags: , , , , ,
Description
Sursa in comutatie cu back-up Inim BPS12160G, 13.8 V, 5 A, 160 W la doar 1052.14 lei!
BPS12160G este o sursa in comutatie cu back-up de la Inim. Acesta se alimenteaza la 230 V, avand o tensiune nominala de iesire 13.8 V si curentul furnizat pe iesire 5 A. Are o putere maxima de 160 W si protectie impotriva scurtcircuitului, supratensiunii, suprasarcinii si inversarii polaritatii. Dispune de cutie metalica inclusa si accepta 1 acumulator de maxim 7 Ah. Are sonda termica pentru monitorizare temperatura acumulator si reglaj incarcare.