Televizor LED KIVI 101 cm (40inch) 40F730QB, Full HD, Smart TV, WiFi, CI
P.R.P.: Original price was: 2.803,13lei.Current price is: 1.151,99lei.
Cumpara acum
Description
Televizor LED KIVI 101 cm (40inch) 40F730QB, Full HD, Smart TV, WiFi, CI la doar 1151.99 lei!
Model : 40F730QB,Diagonala cm / inch : 101 cm / 40 inch,Smart TV : Da,Format : Full HD,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1920 x 1080,Rata de refresh ecran (Hz) : 60 Hz,Tuner Digital : Da (DVB-T / T2 / C),Difuzor integrat : 2 x 10W,Suport TV recomandat (inch) : 40,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,CI (Slot) : Da,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 2,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 200 x 200,Dimensiuni cu stand (mm) : 893 x 509 x 82,Greutate (kg) : 5.3