Televizor LED Kivi 101 cm (40inch) 40F760QB, Full HD, Smart TV, Android TV, WiFi
P.R.P.: Original price was: 3.453,44lei.Current price is: 1.099,99lei.
Cumpara acum
Description
Model : 40F760QB,Diagonala cm / inch : 101 cm / 40 inch,Smart TV : Da,Format : Full HD,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1920 x 1080,Tuner Digital : Da (DVB-T / T2 / C),Difuzor integrat : 2 X 8W,Suport TV recomandat (inch) : 40,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 3,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 200 x 200,Lungime (mm) : 900,Inaltime (mm) : 575,Adancime (mm) : 240,Dimensiuni cu stand (mm) : 900 x 240 x 575,Greutate (kg) : 8.2