Televizor LED KIVI 109 cm (43inch) 43U760QW, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
1.508,99lei
Cumpara acum
Description
Televizor LED KIVI 109 cm (43inch) 43U760QW, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi la doar 1508.99 lei!
Model : 43U760QW,Diagonala cm / inch : 109 cm / 43 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160,Rata de refresh ecran (Hz) : 60 Hz,Tuner Digital : Da (DVB-T / T2 / C),Difuzor integrat : 2 x 12W,Suport TV recomandat (inch) : 43,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 4,Culoare : Alb,Montare perete VESA (mm) : 200 x 200,Putere consumata (W) : 53,Lungime (mm) : 960,Inaltime (mm) : 620,Adancime (mm) : 240,Dimensiuni cu stand (mm) : 960 x 240 x 620,Dimensiuni cutie (mm) : 1050 x 100 x 640,Greutate (kg) : 9.7