Televizor LED Kivi 190 cm (75inch) 75U760QB, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi la doar 2999.99 lei!
Model : 75U760QB,Diagonala cm / inch : 190 cm / 75 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160,Tuner Digital : Da (DVB-T / T2 / C),Difuzor integrat : 2 x 12W,Suport TV recomandat (inch) : 75,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 4,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 400 x 300,Lungime (mm) : 1673.2,Inaltime (mm) : 1031.7,Adancime (mm) : 371.4,Dimensiuni cu stand (mm) : 1673.2 x 371.4 x 1031.7,Dimensiuni cutie (mm) : 1815 x 175 x 1105,Greutate (kg) : 33.1