Televizor LED KIVI 61 cm (24inch) 24H760QW, HD Ready, Smart TV, WiFi la doar 734.99 lei!
Model : 24H760QW,Diagonala cm / inch : 61 cm / 24 inch,Smart TV : Da,Format : HD Ready,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1366 x 768,Rata de refresh ecran (Hz) : 60 Hz,Tuner Digital : Da (DVB-T / T2 / C),Difuzor integrat : 2 x 5W,Suport TV recomandat (inch) : 24,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 3,Culoare : Alb,Montare perete VESA (mm) : 100 x 100,Putere consumata (W) : 36,Lungime (mm) : 550,Inaltime (mm) : 365,Adancime (mm) : 176,Dimensiuni cu stand (mm) : 550 x 176 x 365,Dimensiuni cutie (mm) : 625 x 100 x 430,Greutate (kg) : 3.5