Televizor LED Kivi 80 cm (32inch) 32F760QB, Full HD, Smart TV, Android TV, WiFi
958,99lei
Cumpara acum
Description
Televizor LED Kivi 80 cm (32inch) 32F760QB, Full HD, Smart TV, Android TV, WiFi la doar 958.99 lei!
Model : 32F760QB,Diagonala cm / inch : 80 cm / 32 inch,Smart TV : Da,Format : Full HD,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1920 x 1080,Tuner Digital : Da (DVB-T / T2 / C),Difuzor integrat : 2 X 8W,Suport TV recomandat (inch) : 32,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 3,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 200 x 100,Putere consumata (W) : 58,Lungime (mm) : 720,Inaltime (mm) : 465,Adancime (mm) : 180,Dimensiuni cu stand (mm) : 800 x 100 x 500,Greutate (kg) : 5.4