Televizor LED Panasonic 80 cm (32inch) TB-32S40AEZ, HD Ready, Smart TV, WiFi, CI+
1.363,99lei
Cumpara acum
Description
Model : 32S40AEZ,Diagonala cm / inch : 80 cm / 32 inch,Smart TV : Da,Format : HD Ready,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1366 x 768,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ C/ S2),Difuzor integrat : 2 x 6W,Suport TV recomandat (inch) : 32,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Casti (3.5mm) : Da,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 1,HDMI : x 2,Culoare : Negru/Argintiu,Montare perete VESA (mm) : 75 x 75,Lungime (mm) : 728,Inaltime (mm) : 475,Adancime (mm) : 185,Dimensiuni cu stand (mm) : 728 x 185 x 475,Dimensiuni cutie (mm) : 845 x 530 x 145,Greutate (kg) : 5.5,Greutate bruta (kg) : 7.5