Model : 43PUS8518/12,Diagonala cm / inch : 109 cm / 43 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : LED,Ambilight : Da,Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ T2-HD/ C/ S/ S2),Difuzor integrat : 2 x 10W,Suport TV recomandat (inch) : 43,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 4,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 100 x 200,Dimensiuni cu stand (mm) : 963 x 584/629 x 226,Greutate (kg) : 9.2