Televizor LED Philips 127 cm (50inch) 50PUS8319/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi la doar 2250.99 lei!
Model : 50PUS8319/12,Diagonala cm / inch : 127 cm / 50 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C),Difuzor integrat : 2 x 10W,Suport TV recomandat (inch) : 50,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,CI (Slot) : Da,USB 3.0 : x 2,HDMI : x 3,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 200 x 300,Lungime (mm) : 1116,Inaltime (mm) : 716,Adancime (mm) : 263,Dimensiuni cu stand (mm) : 1116 x 263 x 716,Dimensiuni cutie (mm) : 1240 x 150 x 785,Greutate (kg) : 12.5,Greutate bruta (kg) : 15.1