Televizor LED Tesla 109 cm (43inch) 43E635BFS, Full HD, Smart TV, WiFi, CI+
1.105,99lei
Cumpara acum
Description
Televizor LED Tesla 109 cm (43inch) 43E635BFS, Full HD, Smart TV, WiFi, CI+ la doar 1105.99 lei!
Model : 43E635BFS,Diagonala cm / inch : 109 cm / 43 inch,Smart TV : Da,Format : Full HD,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1920 x 1080,Timp de raspuns (ms) : 6.5,Rata de refresh ecran (Hz) : 60 Hz,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C),Difuzor integrat : 2 x 10W,Suport TV recomandat (inch) : 43,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 3,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 200 x 200,Putere consumata (W) : 90,Lungime (mm) : 956,Inaltime (mm) : 636,Adancime (mm) : 275,Dimensiuni cu stand (mm) : 956 x 636 x 275,Dimensiuni cutie (mm) : 1060 x 625 x 125,Greutate (kg) : 6.4