Televizor LED Tesla 109 cm (43inch) 43M335BFS, FulL HD, Smart TV, WiFi, CI+
1.049,99lei
Cumpara acum
Description
Televizor LED Tesla 109 cm (43inch) 43M335BFS, FulL HD, Smart TV, WiFi, CI+ la doar 1049.99 lei!
Model : 43M335BFS,Diagonala cm / inch : 109 cm / 43 inch,Smart TV : Da,Format : Full HD,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1920 x 1080,Contrast : 1200:1,Timp de raspuns (ms) : 8,Intensitate luminoasa (cd/mp) : 280,Rata de refresh ecran (Hz) : 60 Hz,Unghi de vizualizare orizontal/vertical : 178 / 178,Difuzor integrat : 2 x 10W,Suport TV recomandat (inch) : 43,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Compozit (AV) : Da,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 3,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 200 x 200,Putere consumata (W) : 90,Lungime (mm) : 955,Inaltime (mm) : 600,Adancime (mm) : 207,Dimensiuni cu stand (mm) : 955 x 600 x 207,Dimensiuni cutie (mm) : 1045 x 620 x 125,Greutate (kg) : 6.2