Televizor LED Tesla 127 cm (50inch) 50E635SUS, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
P.R.P.: Original price was: 2.723,08lei.Current price is: 1.740,99lei.
Cumpara acum
Description
Televizor LED Tesla 127 cm (50inch) 50E635SUS, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ la doar 1740.99 lei!
Model : 50E635SUS,Diagonala cm / inch : 127 cm / 50 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160,Contrast : 5000:1,Timp de raspuns (ms) : 8,Intensitate luminoasa (cd/mp) : 350,Rata de refresh ecran (Hz) : 60 Hz,Unghi de vizualizare orizontal/vertical : 170 / 170,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C),Difuzor integrat : 2 x 12W,Suport TV recomandat (inch) : 50,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Compozit (AV) : Da,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 4,Culoare : Negru/Argintiu,Montare perete VESA (mm) : 200 x 200,Putere consumata (W) : 100,Lungime (mm) : 1111,Inaltime (mm) : 680,Adancime (mm) : 192,Dimensiuni cu stand (mm) : 1111 x 680 x 192,Dimensiuni cutie (mm) : 1205 x 730 x 125,Greutate (kg) : 9