Televizor LED Tesla 80 cm (32inch) 32E635BHS, HD Ready, WiFi, CI+
P.R.P.: Original price was: 1.504,42lei.Current price is: 739,99lei.
Cumpara acum
Description
Televizor LED Tesla 80 cm (32inch) 32E635BHS, HD Ready, WiFi, CI+ la doar 739.99 lei!
Model : 32E635BHS,Diagonala cm / inch : 80 cm / 32 inch,Smart TV : Da,Format : HD Ready,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1366 x 768,Contrast : 4200:1,Timp de raspuns (ms) : 8.5,Intensitate luminoasa (cd/mp) : 280,Rata de refresh ecran (Hz) : 60 Hz,Unghi de vizualizare orizontal/vertical : 170 / 170,Difuzor integrat : 2 x 10W,Suport TV recomandat (inch) : 32,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Nu,Iesire audio digitala (optica) : x 1,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 3,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 100 x 100,Putere consumata (W) : 56,Lungime (mm) : 720,Inaltime (mm) : 470,Adancime (mm) : 182,Dimensiuni cu stand (mm) : 720 x 470 x 182,Dimensiuni cutie (mm) : 785 x 485 x 110,Greutate (kg) : 3.5