Televizor MiniLED Philips 165 cm (65inch) 65PML9008/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight, WiFi, CI+
P.R.P.: Original price was: 14.103,37lei.Current price is: 6.199,99lei.
Cumpara acum
Description
Model : 65PML9008/12,An aparitie : 2023,Diagonala cm / inch : 165 cm / 65 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : Mini LED,Ambilight : Da,Rezolutie (pixeli) : 3280 x 2160,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C),Difuzor integrat : 40W,Suport TV recomandat (inch) : 65,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,CI (Slot) : PLUS,HDMI : x 3,Culoare : Gri,Montare perete VESA (mm) : 300 x 300,Putere consumata (W) : 102,Lungime (mm) : 1451,Inaltime (mm) : 864,Adancime (mm) : 286,Dimensiuni cu stand (mm) : 1451 x 864 x 286,Dimensiuni cutie (mm) : 1600 x 995 x 170,Greutate (kg) : 21.5,Greutate bruta (kg) : 30.7