Televizor OLED Philips 106 cm (42inch) 42OLED818/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
7.099,99lei
Cumpara acum
Description
Model : 42OLED818/12,Diagonala cm / inch : 106 cm / 42 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : OLED,Ambilight : Da,Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C),Difuzor integrat : 40W,Suport TV recomandat (inch) : 42,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 4,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 300 x 300,Lungime (mm) : 932,Inaltime (mm) : 608,Adancime (mm) : 218,Dimensiuni cu stand (mm) : 932 x 218 x 608,Dimensiuni cutie (mm) : 1100 x 160 x 700,Greutate (kg) : 19