Televizor OLED Philips 122 cm (48inch) 48OLED769/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight TV, WiFi, CI+
4.442,99lei
Cumpara acum
Description
Model : 48OLED769/12,An aparitie : 2024,Diagonala cm / inch : 122 cm / 48 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : OLED,Ambilight : Da,Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160,Rata de refresh ecran (Hz) : 120 Hz,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C),Difuzor integrat : 2 x 10W,Suport TV recomandat (inch) : 48,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 4,Culoare : Negru/Argintiu,Montare perete VESA (mm) : 300 x 300,Lungime (mm) : 1069,Inaltime (mm) : 636,Adancime (mm) : 210,Dimensiuni cu stand (mm) : 1069 x 210 x 636,Dimensiuni cutie (mm) : 1214 x 150 x 770,Greutate (kg) : 13.3,Greutate bruta (kg) : 16.8