Televizor Profesional LED Philips 109 cm (43inch) 43HFL4014/12, Full HD, CI+
P.R.P.: Original price was: 5.747,17lei.Current price is: 2.899,99lei.
Cumpara acum
Description
Televizor Profesional LED Philips 109 cm (43inch) 43HFL4014/12, Full HD, CI+ la doar 2899.99 lei!
Model : 43HFL4014/12,Diagonala cm / inch : 109 cm / 43 inch,Smart TV : Nu,Format : Full HD,Tip ecran : LED,Rezolutie (pixeli) : 1920 x 1080,Tuner Digital : Da (DVB-T / T2 / C),Difuzor integrat : 2 X 8W,Suport TV recomandat (inch) : 43,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Ethernet : Da,Iesire audio digitala (optica) : x 1,Casti (3.5mm) : Da,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 2,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 200 x 200,Putere consumata (W) : 44,Dimensiuni cu stand (mm) : 970 x 626 x 194,Greutate (kg) : 7.3