Televizor QLED Philips 139 cm (55inch) 55PUS8209/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight, WiFi, CI+
2.422,99lei
Cumpara acum
Description
Model : 55PUS8209/12,An aparitie : 2024,Diagonala cm / inch : 139 cm / 55 inch,Smart TV : Da,Format : Ultra HD 4K,Tip ecran : QLED,Ambilight : Da,Rezolutie (pixeli) : 3840 x 2160,Rata de refresh ecran (Hz) : 60 Hz,Unghi de vizualizare orizontal/vertical : 178 / 178,Tuner Digital : Da (DVB-T/ T2/ T2-HD/ C/ S/ S2),Difuzor integrat : 2 x 10W,Suport TV recomandat (inch) : 55,Continut Pachet : Televizor | Cablu Alimentare | Telecomanda,Wireless : Da,Ethernet : Da,Casti (3.5mm) : Da,CI (Slot) : PLUS,USB 2.0 : x 2,HDMI : x 3,Culoare : Negru,Montare perete VESA (mm) : 200 x 100,Putere consumata (W) : 64,Lungime (mm) : 1226,Inaltime (mm) : 737,Adancime (mm) : 255,Dimensiuni cu stand (mm) : 1226 x 737 x 255,Dimensiuni cutie (mm) : 1320 x 820 x 142,Greutate (kg) : 10.2,Greutate bruta (kg) : 12.7